Szkolenia dla zarządców i pośredników

Firma Provestia z siedzibą w Olsztynie pod patronatem Federacji Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości z siedzibą w Warszawie organizuje kursy i szkolenia dla pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomościami.

Kursy i szkolenia prowadzone są przez znakomitych wykładowców – praktyków, przede wszystkim osób z dużym doświadczeniem zawodowym, wykształceniem i predyspozycjami.

Ponadto programy kursów spełniają warunki określone w Minimum programowym dla kursów licencyjnych „Pośrednika w obrocie nieruchomościami i „Zarządcy Nieruchomości” Federacji Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości z siedzibą w Warszawie, co stwarza możliwości uzyskania licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami bądź zarządcy nieruchomości Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości z siedzibą w Warszawie.

Szkolenia mają na celu pogłębianie wiedzy pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości z zakresu prawa, rachunkowości oraz obsługi technicznej nieruchomości.Uczestnicy naszych szkoleń i kursów zdobywają wiedzę nie tylko teoretyczną ale i praktyczną.

Zapytaj o ofertę

Wypełnij formularz a na podany adres wyślemy Ci ofertę

"Szkolenia dla zarządców i pośredników"

Twoja nieruchomość

Stan liczników Stan liczników Stan liczników
E-kartoteka E-kartoteka E-kartoteka
Zgłoś usterkę Zgłoś usterkę Zgłoś usterkę

Jeśli chcesz poprawnie zgłosić stan liczników musisz wypełnić wszystkie pola poniższego formularza.

Jeśli chcesz poprawnie zgłosić usterkę musisz wypełnić wszystkie pola poniższego formularza.