O firmie

Provestia to firma zajmująca się kompleksowo i profesjonalnie wielowymiarową obsługą rynku nieruchomości. Provestię tworzą osoby, które od wielu lat czynnie pracują w branży nieruchomości, znają dobrze ten rynek, jego specyfikę i zapotrzebowanie na wysoką jakość usług. Provestia to osoby z pasją, kochające nieruchomości, pracę z ludźmi i lubiące nowe wyzwania. Dzisiaj Provestii możesz powierzyć swoją nieruchomość a my zagwarantujemy Ci profesjonalne zarządzanie i administrowanie każdym budynkiem lub wspólnotą.

Stawiamy wyłącznie na rzetelność i jakość obsługi, dlatego też nad każdą powierzoną nam nieruchomością sprawujemy osobistą pieczę i traktujemy jak własną. Wiemy, że Wspólnoty to nie same budynki ale żywy organizm, który wymaga ciągłej troski i dbałości przy jednoczesnym efektywnym wykorzystaniu jego naturalnego potencjału.

Oprócz profesjonalnego zarządzania i administrowania Provestia zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Posiadamy w swojej bazie dużo ciekawych i nietuzinkowych ofert sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, siedlisk, lokali i gruntów. Ponadto, prowadzimy pełną obsługę prawną każdej transakcji, jak i innych procedur dokumentacyjnych związanych z rynkiem nieruchomości.

Przez lata pracy w branży nieruchomości nabyliśmy dużo doświadczenia i wiedzy, która obecnie jest niezbędnym elementem w świadczeniu naszych usług. Wiedzę tę wykorzystujemy nie tylko przy codziennym rozwiązywaniu problemów naszych klientów, ale też pragniemy podzielić się nią z innymi.

Dlatego też stworzyliśmy dział w naszej firmie specjalizujący się w organizowaniu szkoleń branżowych dla przyszłych zarządców i pośredników w obrocie nieruchomościami. W tym celu współpracujemy z najlepszymi specjalistami w Polsce, dzięki czemu nasze szkolenia są na najwyższym poziomie zarówno od strony merytorycznej, jak i praktycznej.

Twoja nieruchomość

Stan liczników Stan liczników Stan liczników
E-kartoteka E-kartoteka E-kartoteka
Zgłoś usterkę Zgłoś usterkę Zgłoś usterkę

Jeśli chcesz poprawnie zgłosić stan liczników musisz wypełnić wszystkie pola poniższego formularza.

Jeśli chcesz poprawnie zgłosić usterkę musisz wypełnić wszystkie pola poniższego formularza.